ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


Опубліковано перший Звіт про прогрес України
На 58-му Пленарному засіданні Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), затверджено 1-й Звіт про прогрес за результатами п’ятого раунду взаємної оцінки України Комітетом MONEYVAL. 
Звіт знаходиться на офіційному сайті Комітету MONEYVAL та доступний для перегляду за посиланням: «https://rm.coe.int/moneyval-2019-7-sr-5th-round-fur-ukraine/168097a5d7».
Україномовна версія Звіту про прогрес за результатами п’ятого раунду взаємної оцінки України (неофіційний переклад) розміщена на вебсайті Державної служби фінансового моніторингу України у рубриці «Міжнародне співробітництво»/«Звіти Moneyval».
 
Довідково:
Другий Звіт про прогрес України з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму MONEYVAL, в рамках 5-ого раунду оцінки національної системи протидії відмиванню (легалізації) коштів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення буде розглянуто у 2020 році.
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua