ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


Запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України

З метою удосконалення співпраці з громадськістю, прозорості та відкритості у діяльності Держфінмоніторингу, запрацював новий вебпортал Державної служби фінансового моніторингу України.
Вказана робота здійснена у світлі реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 р. № 493 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади».
Зважаючи на міжнародно-правовий статус Держфінмоніторингу, як національного підрозділу фінансової розвідки (Financial Intelligence Unit, FIU), вебпортал доступний за посиланням http://www.fiu.gov.ua.
Новий інтернет-портал Держфінмоніторингу має сучасний дизайн та більш зручний і доступний функціонал українською та англійською мовами, а також забезпечує доступність для користувачів з порушенням зору.
Структура вебпорталу враховує вимоги та потреби громадськості, суб’єктів первинного фінансового моніторингу щодо діяльності Держфінмоніторингу, нормативно-правового та методичного забезпечення, міжнародних стандартів та актуальних питань у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
З нагоди відкриття нового інтернет-представництва, Голова Держфінмоніторингу Ігор Борисович Черкаський відмітив:
«Розвиток інтернет-технологій наразі відбувається стрімкими темпами, а отже презентація нового вебпорталу Держфінмоніторингу є дуже актуальною та символічною подією. Рухаючись в ногу з часом, маємо також амбітні плани щодо впровадження на базі цього порталу електронного кабінету, який суттєво покращить рівень взаємодії Держфінмоніторингу та приватного сектору».
Створення нового вебпорталу Держфінмоніторингу реалізовано завдяки підтримці Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), що фінансується ЄС і співфінансується та впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).
Довідково:
Вказаний портал до введення в постійну експлуатацію функціонує в тестовому режимі та є BETA – версією. Офіційна інформація Держфінмоніторингу також доступна на попередній версії вебсайту за адресою: http://www.sdfm.gov.ua.

Прес-служба Держфінмоніторингу
www.sdfm.gov.ua
presa@sdfm.gov.ua