ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


Держфінмоніторингом розпочато роботу з підготовки проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами), ініціативна група повідомляє, що з 22.07.2019 розпочинається прийом заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу.
Установчі збори відбудуться 30 вересня 2019 року о 15.00 годині в приміщенні Держфінмоніторингу (м. Київ, вул. Білоруська, 24).
Інститутам громадянського суспільства, які бажають делегувати своїх представників до участі в установчих зборах, публікуємо:
Порядок подання заяв  для участі в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу (завантажити);
Порядок проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу (завантажити).
З матеріалами засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Зв’язки з громадськістю»/«Громадська рада»/«Протоколи та рішення засідань громадської ради».
Відповідальна особа – Чередник Неля Петрівна
Електронна адреса: vz0350@sdfm.gov.ua
Телефон: (044) 594-16-54
 
Прес-служба Держфінмоніторингу
www.sdfm.gov.ua
presa@sdfm.gov.ua