ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


Проведено дев’яте засідання Робочої групи з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу – банківських установ

12 березня 2019 року в приміщенні Держфінмоніторингу відбулось дев’яте засідання Робочої групи з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу – банківських установ.
Під час засідання обговоренні актуальні питання, що виникають у суб’єктів первинного фінансового моніторингу при виконанні вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Участь у засіданні Робочої групи взяли представники Держфінмоніторингу, Міністерства фінансів України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також професійних організацій суб’єктів первинного фінансового моніторингу.
З протоколом засідання Робочої групи можна буде ознайомитись на офіційному Веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Міжвідомче співробітництво»/«Міжвідомча координація».

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua