ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


Підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Державним вищим навчальним закладом «Університет банківської справи» щодо навчання та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу

Відповідно до Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 610, 10 травня 2018 року підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Державним вищим навчальним закладом «Університет банківської справи» щодо навчання та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу.
Предметом цього договору є співробітництво з питань навчання та підвищення кваліфікації відповідальних працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу, а також працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу.
Навчання та підвищення кваліфікації буде проводитись відповідно до освітньої програми, затвердженої Державним вищим навчальним закладом «Університет банківської справи», та погодженої з Держфінмоніторингом і Національним банком України. З освітньою програмою можна ознайомитись в розділі «Міжвідомче співробітництво / Освітні програми».
Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Андріївська, 1. Детальну інформацію про заклад можна дізнатися на сайті www.ubs.edu.ua.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua