ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


Продовжується серія семінарів з тематики виявлення корупційних доходів

У місті Львові з 3 по 4 травня 2018 року під егідою Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EU Anti-Corruption initiative) та за участі Державної служби фінансового моніторингу України, Національного антикорупційного бюро України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг проходить семінар на тему «Виявлення корупційних доходів».

Семінар організований для представників банківських та небанківських фінансових установ, нагляд за якими здійснюється фінансовими регуляторами.

Окремий акцент на семінарі приділено питанням корупції, як джерелу незаконних доходів, а також підходам та інструментам для аналізу учасників фінансових операцій.

Участь в семінарі в якості доповідачів та експертів беруть представники Державної служби фінансового моніторингу України. Представниками Держфінмоніторингу висвітлюються питання стосовно супранаціональної та національної оцінки антикорупційних та антилегалізаційних ризиків, а також обговорюються проблемні питання відмивання доходів, одержаних від корупційних діянь та розкрадання державних коштів.

У подальшому Держфінмоніторингом планується продовження співробітництва з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні, в рамках проведення подібних заходів на центральному та регіональному рівнях.


Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua