ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


Підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Інститутом післядипломної освіти та бізнесу щодо навчання та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу

Відповідно до Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 610, 10 січня 2018 року підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Інститутом післядипломної освіти та бізнесу щодо навчання та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу.
Предметом цього договору є співробітництво з питань навчання та підвищення кваліфікації відповідальних працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу, а також працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу.
Навчання та підвищення кваліфікації буде проводитись відповідно до освітньої програми, затвердженої Інститутом післядипломної освіти та бізнесу, та погодженої з Держфінмоніторингом і Нацкомфінпослуг. З освітньою програмою можна ознайомитись в рубриці «Міжвідомче співробітництво / Освітні програми».
Інститут післядипломної освіти та бізнесу знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 11 Б. Детальну інформацію про заклад можна дізнатися на сайті
www.ipob.kiev.ua.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua