ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


В Держфінмоніторингу проходить міжнародний науково – практичний семінар на тему: «Роль ПФР у виявленні/розслідуванні фінансових злочинів. Аналіз банківських документів»

В Держфінмоніторингу 24 листопада 2017 року під егідою Антикорупційної Ініціативі ЄС в Україні проходить міжнародний науково – практичний семінар на тему: «Роль ПФР у виявленні/розслідуванні фінансових злочинів. Аналіз банківських документів».
Особлива увага під час семінару приділена ролі підрозділів фінансових розвідок у виявленні та розслідуванні фінансових злочинів.
Детально на семінарі розглядають питання, які стосуються повноважень підрозділів фінансових розвідок щодо відтермінування та зупинення операцій (розгляд справи), співробітництва з правоохоронними органами, а також вхідних даних для роботи підрозділів фінансових розвідок, доступу до баз даних.
Крім того, на зазначеному заході обговорюються питання, пов’язанні з аналізом банківських документів.
Участь у зазначеному семінарі також беруть працівники Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua