О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 19.02.2020
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
15.10.2019  Версія для друку

Підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Приватним акціонерним товариством «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації» щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу

Відповідно до Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 610, 11 жовтня 2019 року підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Приватним акціонерним товариством «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації» щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу.
Предметом цього договору є співробітництво з питань перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу, які відповідальні за проведення фінансового моніторингу, а також працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за якими здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.
Перепідготовка та підвищення кваліфікації буде здійснюватись відповідно до освітньої програми, затвердженої ПРАТ «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації», та погодженої Держфінмоніторингом та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, з якою можна ознайомитись в розділі «Міжвідомче співробітництво / Освітні програми».
ПРАТ «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації» знаходиться за адресою:   м. Харків, пр-т Гагаріна, 4. Детальну інформацію про навчальний заклад можна дізнатися на сайті
www.cntei.com.ua.

 


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

18.12.2019
ZN,UA


Протидія "відмиванню" коштів: наздоганяючи Захід

16.07.2019
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України

01.07.2019
Офіційний веб-сайт Служби безпеки України


СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

Лист Адміністратору Архів подій RSS