О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 18.11.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
04.07.2019  Версія для друку

Представники Держфінмоніторингу беруть участь у 26-му Пленарному засіданні Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки

У період з 30 червня по 4 липня п.р., представники Держфінмоніторингу беруть участь у засіданнях Робочих груп та 26-му Пленарному засіданні Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки (ПФР) у м. Гаага, Нідерланди. У засіданні беруть участь понад 450 делегатів 158 ПФР країн світу.
У ході зазначених засідань планується затвердження ряду важливих проектів, у тому числі тих, в яких бере участь Держфінмоніторинг, зокрема Звіту Егмонтської групи щодо проекту «Інструменти та практики ПФР для розслідування відмивання доходів від корупції», в рамках якого було також розроблено «Список індикаторів Егмонтської групи для справ, пов’язаних з корупцією, з погляду ПФР».
Згодом публічна частина цього звіту буде поширена Держфінмоніторингом серед відповідних суб’єктів державного та первинного фінансового моніторингу та правоохоронних органів.
В рамках даного проекту також відбудеться операційний тренінг для учасників засідання, у ході якого представник України розповість про можливості використання Списку індикаторів під час аналітичної роботи представниками ПФР, інших державних органів та приватного сектору. Держфінмоніторинг є одним з керівників команди даного проекту.
Окрім цього, відбудеться затвердження інших проектів, в яких брав участь Держфінмоніторинг, зокрема: «Професійні фасилітатори з відмивання коштів», «Посібник для співпраці з митними органами», «Торгівля людьми та пов'язані незаконні фінансові потоки».
Під час Пленарного засідання також відбудеться обговорення питання Публічної співпраці (співпраці між державними органами) усіма зацікавленими сторонами, а також затвердження інших проектів та ініціатив 4 робочих груп.
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

16.07.2019
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України

01.07.2019
Офіційний веб-сайт Служби безпеки України


СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

Лист Адміністратору Архів подій RSS