О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 18.08.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
25.04.2019  Версія для друку

Держфінмоніторинг посилює координацію роботи з питань запобігання та протидії фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення

24 квітня 2019 року в Державній службі фінансового моніторингу відбулось перше засідання Робочої групи з питань запобігання та протидії фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі – Робоча група).
Участь у засіданні взяли представники державних та правоохоронних органів, задіяних в системі боротьби з нерозповсюдженням.
Членами Робочої групи були обговорені міжнародні стандарти із запобігання та протидії фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі – ЗМЗ) та недоліки національної системи протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню зброї масового знищення, виявлені за результатами 5-го раунду оцінки Комітетом MONEYVAL.
На засіданні Держфінмоніторингом було презентовано Керівництво FATF щодо протидії фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – Імплементація фінансових положень Резолюцій Ради безпеки ООН з протидії розповсюдження зброї масового знищення, україномовний переклад якого здійснений Держфінмоніторингом та розміщений за
посиланням.
Крім того учасники засідання поінформували про сфери відповідальності органів державної влади України, причетних до питань пов’язаних з протидією (фінансуванням) розповсюдження ЗМЗ та про стан міжвідомчої взаємодії у цій сфері.
Окрему увагу було приділено обговоренню питання щодо формування показників фінансування розповсюдження ЗМЗ, які характерні для України.
На завершення засідання учасниками було розглянуто питання щодо внесення змін до складу Робочої групи.
За результатами засідання складено протокол, який буде доведено до відома та врахування в роботі усім зацікавленим державним органам, а також буде розміщено на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Міжвідомче співробітництво».

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

16.07.2019
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України

01.07.2019
Офіційний веб-сайт Служби безпеки України


СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

Лист Адміністратору Архів подій RSS