О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 16.07.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
30.01.2019  Версія для друку

Вольфсберзька група опублікувала керівництво щодо проведення перевірки за санкційними списками

Державна служба фінансового моніторингу України повідомляє, що Вольфсберзька група опублікувала нове керівництво відносно того, яким чином фінансові установи повинні здійснювати перевірку за санкційними списками та ефективне управління ризиком фінансової злочинності.
Перевірка за санкційними списками – це контроль в межах фінансової установи з метою виявлення, запобігання та управління ризиком, пов’язаним із застосуванням санкцій, який повинен здійснюватись в рамках ефективної програми щодо дотримання вимог у сфері боротьби з фінансовою злочинністю для сприяння в ідентифікації осіб та організацій, включених до списків, а також незаконної діяльності, якій можуть піддаватись фінансові установи.
З огляду на постійне розширення та зростаючу складність міжнародних санкційних норм, для Вольфсберзької групи мета цієї публікації полягає у наданні керівництва фінансовим установам, оскільки вони здійснюють оцінку ефективності проведення їх контролю за санкційними списками.
Основи керівництва походять з правових/регуляторних вимог, а також очікувань і кращих практик світової галузі. Публікація має на меті продемонструвати, де перевірка за санкційними списками може бути ефективною частиною більш широкої програми дотримання вимог, пов’язаних із санкціями, де вона має обмеження як контроль, і, де підхід, що ґрунтується на оцінці ризику є доцільним.
Керівництво включає розділи щодо визначення контролю за санкційними списками, основоположних елементів програми здійснення контролю за санкційними списками, розгляду підходу, що ґрунтується на оцінці ризику, технологій, формування та обробки попереджень, довідкових даних, контролю операцій, управління списком та щодо зворотнього зв'язку.
З керівництвом щодо проведення перевірки за санкційними списками можна ознайомитись на сайті Вольфсберзької групи (www.wolfsberg-principles.com), у розділі (News & Events).

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

16.07.2019
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України

01.07.2019
Офіційний веб-сайт Служби безпеки України


СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

Лист Адміністратору Архів подій RSS