О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 25.06.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
17.12.2018  Версія для друку

Представник Держфінмоніторингу взяв участь у VII Національному форумі «Нерухомість України як сегмент економіки держави. Європейський напрямок розвитку»

Представник Держфінмоніторингу 14 грудня 2018 року взяв участь у Національному форумі на тему «Нерухомість України як сегмент економіки держави. Європейський напрямок розвитку», що організований Спілкою фахівців з нерухомого майна України, за підтримки Міжнародної федерації FIABCI – Україна.
У Форумі взяли участь представники державних органів, Верховної Ради України, професійні об’єднання у сфері нерухомого майна та учасники ріелторської спільноти.
Під час зазначеного Форуму були підняті питання розвитку ринку нерухомості в Україні з урахуванням світової практики підвищення інвестиційної привабливості ринку нерухомості України, зокрема через створення конкурентних умов запровадження передового європейського досвіду.
В рамках Форуму, представник Держфінмоніторингу взяв активну участь у роботі Панельної дискусії на тему: «Яким буде ринок нерухомості України після прийняття закону «Про брокерську діяльність у сфері нерухомості».
Слід відмітити, що Держфінмоніторинг в рамках партнерських відносин з приватним сектором особливу увагу приділяє налагодженню роботи з професійною спільнотою, у тому числі на ринку нерухомого майна,  в частині впровадження новітніх законодавчих, організаційних та методологічних процедур для суб’єктів первинного фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
www.sdfm.gov.ua
presa@sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

Лист Адміністратору Архів подій RSS