О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 27.05.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
11.10.2018  Версія для друку

У місті Одеса проходить міжнародний науково-практичний семінар на тему «Боротьба з відмиванням коштів/фінансуванням тероризму: ризики, виклики та досягнення»

У місті Одеса 11-12 жовтня 2018 року проходить спільний міжнародний науково-практичний семінар, організований Державною службою фінансового моніторингу України під егідою Організації з безпеки та співробітництва в Європі (OSCE) та антикорупційної Ініціативи ЄС в Україні (EUACI) на тему «Боротьба з відмиванням коштів/фінансуванням тероризму: ризики, виклики та досягнення».
Участь у семінарі візьмуть міжнародні експерти, які, зокрема, були оцінювачами відповідності національної системи фінансового моніторингу стандартам FATF.
Головна мета семінару – встановлення діалогу на високому рівні з відповідними державними органами з метою подальшого розвитку та удосконалення системи запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.
Окремий наголос слід зробити на тому, що зазначений семінар має високу актуальність та практичну значущість для представників правоохоронних та судових органів. В ході його проведення планується обговорення питань з реалізації заходів щодо усунення недоліків, виявлених за результатами 5-го раунду оцінки MONEYVAL.
Також окрему увагу під час семінару буде приділено питанням щодо розслідування злочинів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

Лист Адміністратору Архів подій RSS