О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 20.01.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
20.04.2018  Версія для друку

Держфінмоніторингом за підтримки Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу (EUACI) видано Збірку типологічних досліджень, проведених у 2017 році

Держфінмоніторингом за підтримки Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу (EUACI) видано Збірку типологічних досліджень, проведених у 2017 році.
Дослідження висвітлюють результати роботи підрозділу фінансової розвідки України та інших учасників національної системи фінансового моніторингу з викриття сучасних схем та методів, які використовують злочинці для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму.
У виданні розглянуто найбільш поширені в 2017 році тенденції та схеми відмивання коштів та фінансування тероризму. Зокрема, наведено приклади реальних справ пов’язаних з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, що стосувались ризиків використання готівки та ризиків тероризму і сепаратизму.
Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський, коментуючи оприлюднення типологічних досліджень, звернув увагу на те, що минулий рік ознаменувався проведенням оцінки України Комітетом експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL) в рамках 5-го раунду та затвердженням Звіту за результатами такої оцінки.
Під час проведення оцінки національної системи фінансового моніторингу Експертами MONEYVAL було акцентовано увагу на ризики широкого використання готівки та фінансування тероризму. Тому Держфінмоніторингом, замість одного річного типологічного дослідження, забезпечено проведення двох, де наведено основні методи та схеми, за допомогою яких злочинці та злочинні угрупування переводять безготівкові кошти у готівку та здійснюють фінансування тероризму (сепаратизму).
Голова Держфінмоніторингу Черкаський Ігор Борисович також подякував Антикорупційній Ініціативі Європейського Союзу (EUACI) за сприяння у публікації та перекладі цих типологій англійською мовою.
Підготовлені Держфінмоніторингом, за участі інших державних органів та приватного сектору, типологічні дослідження стануть у нагоді працівникам суб’єктів первинного та державного фінансового моніторингу, правоохоронних, розвідувальних та судових органів, а також науковим працівникам і практикуючим фахівцям у сфері фінансового моніторингу.
Типологічні дослідження розміщено на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Типології/ Рекомендації по виявленню схем відмивання коштів».

Прес-служба
Держфінмоніторингу
www.sdfm.gov.ua
presa@sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS