О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 19.04.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
30.03.2018  Версія для друку

Продовжується серія семінарів з тематики виявлення корупційних доходів

У місті Дніпро з 29 по 30 березня 2018 року під егідою Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EU Anti-Corruption initiative) та за участі Державної служби фінансового моніторингу України, Національного антикорупційного бюро України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг проходить семінар на тему «Виявлення корупційних доходів».
Семінар організований для представників банківських та небанківських фінансових установ, нагляд за якими здійснюється фінансовими регуляторами.
Окремий акцент на семінарі зроблено на проблемних аспектах, пов’язаних із виявленням ризиків при аналізі операцій, що проводяться особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування; особливу увагу приділено особливостям дотримання вимог національного законодавства в частині встановлення відносин та моніторингу операцій з публічними діячами, їх близькими та пов’язаними особами.
Участь в семінарі в якості доповідачів та експертів приймають представники Державної служби фінансового моніторингу України. Працівниками Держфінмоніторингу висвітлюються питання стосовно супранаціональної та національної оцінки антикорупційних та антилегалізаційних ризиків, а також розглядаються практичні аспекти застосування інструментів та способів легалізації корупційних доходів у сфері обігу цінних паперів, наданні страхових послуг тощо.
У подальшому Держфінмоніторингом планується продовження співробітництва з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні, в рамках проведення подібних заходів на центральному та регіональному рівнях.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS