О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 20.10.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
21.12.2017  Версія для друку

Відбулось третє засідання Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення

21 грудня 2017 року в Державній службі фінансового моніторингу України відбулось третє засідання Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі – Рада).
Участь у засіданні Ради взяли представники основних профільних державних органів, задіяних в системі боротьби з відмиванням злочинних доходів,правоохоронних органів та представники саморегулівних організацій.
Членів Ради було поінформовано, що під час 55-го Пленарного засідання Комітету MONEYVAL (4-7 грудня 2017 року, м. Страсбург Франція) затверджено Звіт за результатами п’ятого раунду взаємної оцінки України, який буде опубліковано Комітетом MONEYVAL на початку 2018 року.
Зазначено, що пленарне засідання Комітету MONEYVAL обговорило ключові висновки, пріоритетні заходи та рекомендації Україні щодо системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Також, учасниками засідання розглянуто та обговорено питання щодо дотримання суб’єктами первинного фінансового моніторингу вимог законодавства щодо осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні та/або національні санкції.
Крім того, на засіданні поінформовано про механізми підвищення ефективності взаємодії між Держфінмоніторингом та правоохоронними (розвідувальними) органами щодо можливих фактів легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.
Також, було розглянуто та обговорено інформацію щодо ризиків, які пов’язані з недостатнім рівнем інформування Держфінмоніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу щодо відмов від встановлення (підтримання) ділових відносин з клієнтами відповідно вимог статті 10 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
На завершення засідання учасниками було розглянуто та схвалено проект оновленого Положення про робочу групу з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу - небанківських установ та аналізу ефективності заходів, що вживаються ними для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, і фінансуванню тероризму.
За результатами засідання складено протокол, який буде доведено до відома та врахування в роботі усім заінтересованим державним органам, а також буде розміщено на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Міжвідомче співробітництво» / «Рада з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» / «Матеріали засідань Ради».

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS