О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 20.10.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
21.12.2017  Версія для друку

Держфінмоніторинг інформує

На численні звернення засобів масової інформації Державна служба фінансового моніторингу України інформує.
В Держфінмоніторингу на постійній основі і в майже щоденному режимі відбуваються оперативні наради з представниками різних правоохоронних органів, в т.ч. Генеральної прокуратури, Національного антикорупційного бюро, Служби безпеки, Національної поліції та Державної фіскальної служби. Такі наради проходять з метою координації дій Держфінмоніторингу та правоохоронних органів в частині реалізації фінансових розслідувань випадків відмивання коштів та фінансування тероризму (сепаратизму).
В свою чергу, повідомляємо, що 20 грудня 2017 р. Держфінмоніторингом ніяких координаційних нарад з жодним правоохоронним органом не проводилось. Більше того, мабуть як виключення, саме в цей день жодного представника правоохоронного органу в приміщенні Держфінмоніторингу не перебувало.
Водночас, вже 21 грудня п.р. проводиться чергове засідання Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Вказана Рада є консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України та до її складу входять представники всіх правоохоронних і регуляторних органів, а також інших учасників національної системи фінансового моніторингу.
Ключове завдання Держфінмоніторингу – це здійснення якісних фінансових розслідувань при тісній взаємодії із усіма правоохоронними та розвідувальними органами, залежно від їх підслідності. Підтвердженням професійної роботи з генерування даних фінансової розвідки та їх використання правоохоронною системою є затвердження на початку грудня п.р. Комітетом експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL) Звіту про взаємну оцінку України у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму. Зазначений Звіт про оцінку України буде офіційно оприлюднений Комітетом MONEYVAL на початку 2018 р.
Зважаючи на зазначене, заяви, що лунали в ЗМІ 20 грудня п.р. щодо Держфінмоніторингу, ми розцінюємо як спробу внести деструктив в роботу національного підрозділу фінансової розвідки та його ефективну співпрацю з правоохоронними органами.
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
www.sdfm.gov.ua
presa@sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS