О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 20.10.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
08.12.2017  Версія для друку

Представники Держфінмоніторингу взяли участь у Глобальному форумі з повернення активів

Представники Державної служби фінансового моніторингу України  взяли участь у Глобальному форумі з повернення активів (Global Forum on Asset Recovery), що проходив з 4 по 6 грудня п.р. у Вашингтоні (США).
Головна мета проведення цього Форуму була сфокусована на зусиллях щодо відстеження та повернення активів, пов’язаних з Нігерією, Шрі-Ланкою, Тунісом та Україною.
Протягом усього Форуму було проведено 3 робочі сесії, які надали можливість країнам, зокрема правоохоронній системі та прокурорам, поліпшити координацію та співпрацю. Представники країн були залучені до ряду консультаційних зустрічей, які стосувались покращення результатів повернення активів та відстеження активів, які замасковані складними структурами фіктивних компаній.
Зокрема, участь у першій Робочій сесії брали слідчі, судові аудитори та представники ПФР. Зазначена сесія була націлена на обмін досвідом відстеження активів у визначених країнах. Під час цих засідань обговорювались різні підходи, які застосовуються країнами у порушенні справ, створення груп з повернення активів, виявлення та відстеження активів всередині країни й на міжнародному рівні, використання декількох каналів інформації для виявлення походження, місцезнаходження та вартості активів.
У рамках Форуму його учасники проводили зустрічі з представниками міжнародних фінансових інституцій та громадянського суспільства, а також обмінювались досвідом з колегами з інших країн щодо спільних зусиль по відстеженню та поверненню викрадених активів. Водночас, Форум став важливим заходом міжнародного співтовариства щодо необхідності здійснення скоординованих зусиль для повернення активів, отриманих злочинним шляхом.
Крім того, учасники Форуму мали можливість ознайомитись з новітніми технологіями та інноваційними методами відстеження та повернення активів, одержаних незаконним шляхом.
 
Довідково:
Форум організований США спільно з Великобританією за підтримки Ініціативи повернення вкрадених активів (StAR) – партнерства між групою Світового банку та Управлінням ООН з наркотиків і злочинності (UNODC).
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS