О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 21.07.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
27.09.2017  Версія для друку

Делегація України бере участь у 54-му Пленарному засіданні Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL)

У період з 25 по 28 вересня п.р. у м. Страсбург, Французька Республіка, делегація України на чолі з представником Державної служби фінансового моніторингу України бере участь у заходах в рамках 54-го Пленарного засідання Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL).
Під час 54-го Пленарного засідання MONEYVAL представники України візьмуть участь у розгляді організаційних питань (правил, процедур і процесів), пов’язаних з поточною діяльністю Комітету, зокрема в частині організації моніторингу країн-членів, розгляду проектів звітів, а також обговоренні підготовлених напрацювань, зокрема в частині:
- розгляду презентації виконавчого директора Базельського інституту з питань державного управління «Базельський індекс боротьби з відмиванням грошей (AML): інструмент, що дозволяє оцінити ризики ВК/ФТ країни»;
- заслуховування доповіді Секретаріату щодо червневого засідання FATF та довідника FATF, який надає практикам інформацію про те, як надсилати запити іноземним країнам для застосування цільових фінансових санкцій;
- заслуховування інформації про ініціативи з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в державах та територіях MONEYVAL;
- розгляду інформації від Європейського Союзу: Європейська комісія та Генеральний Секретаріат;
- презентації інформації щодо ініціатив у сфері ПВК/ФТ від інших міжнародних інституцій;
- розгляду питань, пов'язаних із Конвенцією Ради Європи про відмивання, пошук, вилучення та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму тощо.
 
Довідково:
Україна є членом MONEYVAL з 1997 року. Мета Комітету полягає у формуванні в державах ефективних систем по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму. Комітет проводить взаємні оцінки держав щодо всіх відповідних міжнародних стандартів в правовій, фінансовій та правоохоронній сферах. Звіти MONEYVAL містять докладні рекомендації з питань збільшення ефективності національних режимів по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, а також можливості держав здійснювати міжнародне співробітництво в цих  сферах.
У березні-квітні 2017 року в Україні перебувала виїзна місія MONEYVAL в рамках 5-го раунду взаємних оцінок.
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS