О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 30.03.2017
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
acrc.org.ua

Антикорупційний
портал
: : Новини
17.04.2007  Версія для друку

Делегація України відбула до Бельгії

Делегація, очолювана заступником Голови Держфінмоніторингу України, до якої увійшли представники Міністерства внутрішніх справ України, Національного банку України, Державної податкової адміністрації України, Верховної Ради України 16 - 19 квітня 2007 року перебуватиме у м. Брюссель, Королівство Бельгія.

Метою візиту українських фахівців стало вивчення досвіду ПФР Бельгії та інших органів державної влади Королівства Бельгія, залучених до системи протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, з питань імплементації Третьої Директиви ЄС в рамках Наступного проекту по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Україні MOLI-UA-2.

Як повідомив керівник делегації, заступник Голови Держфінмоніторингу України Валерій Кірсанов, - «Обмін та узагальнення міжнародного досвіду сьогодні є одним із важливих етапів розвитку національної системи протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму. Набута іншими державами практика у сфері протидії легалізації злочинних доходів, зокрема, й типові схеми відмивання грошей, а також методи їх виявлення дуже часто є схожими в різних країнах, а відтак, візити ПФР один до одного сприятимуть налагодженню тісніших зв‘язків та активнішому протистоянню новим викликам та загрозам», - відзначив Валерій Кірсанов. 

Довідково:

Наступний проект по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Україні MOLI-UA-2 є продовженням Проекту технічної допомоги з питань боротьби з відмиванням коштів (MOLI-UA), що був реалізований з лютого 2003 до червня 2005 р. Держфінмоніторингом України із Європейською Комісією та Радою Європи.  Проект MOLI-UA-2 фінансується Європейською Комісією та впроваджується Радою Європи. Проект триватиме до квітня 2009 року з бюджетом 5.3 мільйонів Євро. Проект спрямований на допомогу органам виконавчої влади України у вдосконаленні заходів у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму. Зокрема, проект MOLI-UA-2 сприятиме приведенню у відповідність до міжнародних нормам та стандартів законодавства України  у сфері боротьби із відмиванням коштів та фінансуванням тероризму; покращенню фахових здібностей провідних установ-учасників національної системи боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму та розвиток організаційної та технічної інфраструктури національної системи боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Прес-служба
Держфінмоніторингу України
presa@sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ЗМІ про Держфінмоніторинг

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

28.02.2017
Детектор медіа


Моніторинги відкритості сайтів у 2016 році: підсумки

21.02.2017
Українська правда


Оточення Януковича хотіло зняти 100 мільйонів – слідство

11.01.2017
Урядовий портал


Ігор Черкаський: Українська система протидії відмиванню доходів удосконалюється з урахуванням міжнародних зобов'язань України

03.01.2017
Національна поліція


Поліція повідомила про підозру двом керівникам банку за розтрату 80 мільйонів гривень

Лист Адміністратору Архів подій RSS