О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 24.05.2016
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
Урядова
телефонна
«гаряча лінія»
0-800-507-309
acrc.org.ua

Антикорупційний
портал
: : Новини
17.04.2007  Версія для друку

Делегація України відбула до Бельгії

Делегація, очолювана заступником Голови Держфінмоніторингу України, до якої увійшли представники Міністерства внутрішніх справ України, Національного банку України, Державної податкової адміністрації України, Верховної Ради України 16 - 19 квітня 2007 року перебуватиме у м. Брюссель, Королівство Бельгія.

Метою візиту українських фахівців стало вивчення досвіду ПФР Бельгії та інших органів державної влади Королівства Бельгія, залучених до системи протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, з питань імплементації Третьої Директиви ЄС в рамках Наступного проекту по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Україні MOLI-UA-2.

Як повідомив керівник делегації, заступник Голови Держфінмоніторингу України Валерій Кірсанов, - «Обмін та узагальнення міжнародного досвіду сьогодні є одним із важливих етапів розвитку національної системи протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму. Набута іншими державами практика у сфері протидії легалізації злочинних доходів, зокрема, й типові схеми відмивання грошей, а також методи їх виявлення дуже часто є схожими в різних країнах, а відтак, візити ПФР один до одного сприятимуть налагодженню тісніших зв‘язків та активнішому протистоянню новим викликам та загрозам», - відзначив Валерій Кірсанов. 

Довідково:

Наступний проект по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Україні MOLI-UA-2 є продовженням Проекту технічної допомоги з питань боротьби з відмиванням коштів (MOLI-UA), що був реалізований з лютого 2003 до червня 2005 р. Держфінмоніторингом України із Європейською Комісією та Радою Європи.  Проект MOLI-UA-2 фінансується Європейською Комісією та впроваджується Радою Європи. Проект триватиме до квітня 2009 року з бюджетом 5.3 мільйонів Євро. Проект спрямований на допомогу органам виконавчої влади України у вдосконаленні заходів у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму. Зокрема, проект MOLI-UA-2 сприятиме приведенню у відповідність до міжнародних нормам та стандартів законодавства України  у сфері боротьби із відмиванням коштів та фінансуванням тероризму; покращенню фахових здібностей провідних установ-учасників національної системи боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму та розвиток організаційної та технічної інфраструктури національної системи боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Прес-служба
Держфінмоніторингу України
presa@sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ЗМІ про Держфінмоніторинг

27.04.2016
Урядовий портал


Прем'єр-міністр провів нараду щодо питання повернення здобутих злочинним шляхом активів колишніх високопосадовців часів президентства Віктора Януковича

21.01.2016
Урядовий портал


Арсеній Яценюк вимагає завершити справу щодо конфіскації 1,5 млрд. доларів Януковича

16.09.2015
Українська правда


СБУ заблокувала на рахунках родичів ватажка "Оплота" майже 2 млн гривень

16.09.2015
Офіційний сайт СБУ


СБУ блокувала майже два мільйони гривень на рахунках ватажка терористів "Оплот"

16.09.2015
Офіційний сайт СБУ


СБУ перекрила багатомільйонний канал фінансування терористів

Лист Адміністратору Архів подій RSS