О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 16.01.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
22.06.2017  Версія для друку

Підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Приватним акціонерним товариством «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації» щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу

Відповідно до Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 610, 20 червня 2017 року підписано Договір про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингом України та Приватним акціонерним товариством «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації» щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу.
Предметом цього договору є співробітництво з питань перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу, які відповідальні за проведення фінансового моніторингу, а також працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу, держане регулювання та нагляд за якими здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.
Перепідготовка та підвищення кваліфікації буде здійснюватись відповідно до освітньої програми, затвердженої ПРАТ «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації», та погодженої Держфінмоніторингом та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, з якою можна буде ознайомитись в рубриці «Міжвідомче співробітництво / Освітні програми».
ПРАТ «Харківський центр науково-технічної та економічної інформації» знаходиться за адресою: м. Харків, пр-т Гагаріна, 4. Детальну інформацію про навчальний заклад можна дізнатися на сайті www.cntei.com.ua.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ЗМІ про Держфінмоніторинг

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

28.02.2017
Детектор медіа


Моніторинги відкритості сайтів у 2016 році: підсумки

21.02.2017
Українська правда


Оточення Януковича хотіло зняти 100 мільйонів – слідство

Лист Адміністратору Архів подій RSS