О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 26.05.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
12.05.2017  Версія для друку

Відбулась конференція на тему «Використання криптовалют у відмиванні коштів та фінансуванні тероризму: питання превенції в Україні»

12 травня 2017 року в приміщенні Державної служби фінансового моніторингу України відбулась конференція на тему «Використання криптовалют у відмиванні коштів та фінансуванні тероризму: питання превенції в Україні».
На зазначеній конференції обговорювались питання щодо загальної характеристики криптовалют, їх використання для здійснення нелегальних операцій, інструментів запобігання використанню Bitcoin у незаконних операціях, а також особливості розслідування злочинів із використанням цифрової валюти.
Участь у конференції взяли представники Bitcoin Foundation Ukraine, Національної академії внутрішніх справ, державних органів, правоохоронних органів та судової системи, зокрема, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Верховного суду України, Національної поліції України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної фіскальної служби України.
Зважаючи на актуальність питань, порушених під час конференції, Голова Державної служби фінансового моніторингу України Ігор Борисович Черкаський наголосив на необхідності прийняття мір на національному рівні для виявлення і зниження ризиків відмивання доходів та фінансування тероризму у процесі використання криптовалют.
Основною метою проведення конференції було обговорення проблемних питань, що виникають у учасників системи протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму під час застосування ризик-орієнтовного підходу та забезпечення цілісності національної фінансової системи у зв’язку із стрімким поширенням платіжних продуктів та послуг на основі віртуальних валют.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

28.02.2017
Детектор медіа


Моніторинги відкритості сайтів у 2016 році: підсумки

Лист Адміністратору Архів подій RSS