О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 26.05.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
10.03.2017  Версія для друку

Держфінмоніторинг продовжує організаційні та практичні заходи з метою підготовки України до 5-го раунду оцінки Комітетом MONEYVAL

Державна служба фінансового моніторингу України продовжує здійснювати організаційні заходи з підготовки до 5-го раунду оцінки національної системи протидії відмиванню (легалізації) коштів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітетом експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму.
Так, протягом поточного тижня Держфінмоніторингом організовано та проведено ряд робочих нарад за участю представників правоохоронних та інших заінтересованих державних органів, а також приватного сектору.
Зокрема, 6 березня 2017 року проведено міжвідомчу нараду щодо розслідувань правоохоронних органів, пов’язаних з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, протидією залучення неприбуткових організацій до фінансування тероризму.
9 березня 2017 року проведено зустріч з представниками Міністерства закордонних справ України та Служби безпеки України з питань організації та налагодження міжвідомчої координації у напрямку виявлення та подальшого заморожування активів осіб, причетних до фінансування тероризму та розповсюдження зброї масового знищення, у тому числі, що використовують неприбутковий сектор, а також щодо міжнародного співробітництва та співпраці з Комітетами РБ ООН.
Крім того, 9 березня 2017 року було проведено додаткову нараду із працівниками Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» з питань підготовки до оцінки.
10 березня 2017 року відбулись наради із представниками Національного банку України та Фонду державного майна України щодо питань регулювання та нагляду за діяльністю неплатоспроможних банків, а також із представниками Міністерства юстиції України та Державної фіскальної служби України щодо механізму встановлення кінцевих бенефіціарних власників клієнтів-юридичних осіб та перевірки достовірності наданої юридичними особами інформації про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів).
Питання підготовки до 5-го раунду оцінки України Комітетом MONEYVAL перебуває на постійному контролі керівництва Держфінмоніторингу.

 

Прес-служба 
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

28.02.2017
Детектор медіа


Моніторинги відкритості сайтів у 2016 році: підсумки

Лист Адміністратору Архів подій RSS