О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 26.05.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
28.02.2017  Версія для друку

Офіційний веб-сайт Держфінмоніторингу увійшов до п’ятірки лідерів у рейтингу інформаційної відкритості

Державна служба фінансового моніторингу України приділяє значну увагу веденню системної інформаційної політики, у тому числі шляхом взаємодії із приватним сектором та громадськістю через своє офіційне Інтернет представництво.
Офіційний веб-сайт Держфінмоніторингу має багато корисних сервісів, як для суб’єктів первинного фінансового моніторингу, так і для суб’єктів державного фінансового моніторингу, а також корисні посилання та інформацію для громадськості.
На офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу на постійній основі розміщуються новини, статистичні дані щодо роботи служби, запитання, які часто ставляться суб’єктами первинного фінансового моніторингу та відповіді на них, списки терористів, огляди нормативно-правової бази та проекти актів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Офіційний веб-сайт Держфінмоніторингу відповідає загальноприйнятим вимогам зручності користування та пошуку інформації.
Як зазначив Голова Держфінмоніторингу Ігор Борисович Черкаський: «Інформаційна відкритість органів державної влади є запорукою здійснення ефективної державної політики, можливості громадськості контролювати діяльність владних інституцій».
Підтвердженням ефективності роботи офіційного веб-сайту Держфінмоніторингу, його відповідності технологічним вимогам щодо функціонування, інформаційного наповнення та відкритості є чільне місце у п’ятірці лідерів рейтингу, який на постійній основі складається Інститутом розвитку регіональної преси.
Рейтинг передбачає оцінювання державних органів веб-сайтів на повноту, актуальність та навігаційну доступність інформації за 221 параметром. Параметри моніторингових досліджень акумулюють всі види інформації, яка повинна бути на сайтах органів державної влади, зважаючи на повноваження кожного з них.
 
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

28.02.2017
Детектор медіа


Моніторинги відкритості сайтів у 2016 році: підсумки

Лист Адміністратору Архів подій RSS