О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 19.04.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
 : : Міжнародне співробітництво : : Заяви міжнародних організацій
18.06.2014  Версія для друку


 

 

Спеціальний Комітет експертів Ради Європи з питань взаємної оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму (MONEYVAL)

 

Публічна заява згідно з 3-м кроком щодо виконання Посилених процедур відповідності MONEYVAL по відношенню до Боснії і Герцеговини

 

1 червня 2014 року

 

Спеціальний Комітет експертів Ради Європи з питань взаємної оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму (MONEYVAL) з грудня 2010 року[1] займається питанням недоліків режиму протидії відмиванню коштів/фінансуванню тероризму (ПВК/ФТ) в Боснії і Герцеговині.

 

На своєму 35-му Пленарному засіданні, що проходило 11-14 квітня 2011 року в м. Страсбург, Комітет MONEYVAL закликав Боснію і Герцеговину до розробки чіткого плану заходів відповідно до Звіту за результатами Третього раунду взаємної оцінки MONEYVAL із зазначенням реалістичних часових рамок усунення основних виявлених недоліків. Крім того, MONEYVAL підкреслив, що для демонстрації твердого політичного зобов’язання погоджений План заходів потрібно ухвалити на рівні Уряду. На 37-му Пленарному засіданні, що відбулось 13-16 грудня 2011 року, MONEYVAL відзначив, що 10 жовтня 2011 року Рада міністрів Боснії і Герцеговини розглянула й ухвалила План заходів. На 43-му Пленарному засіданні, що відбулось 9-13 грудня 2013 року, MONEYVAL відзначив, що більшість цілей Плану заходів все ще не була повністю досягнута, оскільки зміни, необхідні для усунення важливих недоліків Закону про протидію відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, не були прийняті, а важливі зміни до Кримінального кодексу були відхилені. Комітет MONEYVAL спонукає Боснію і Герцеговину негайно і по суті усунути недоліки у сфері ПВК/ФТ, зокрема шляхом прийняття необхідних змін до законодавства у сфері ПВК/ФТ.

 

Комітет MONEYVAL закликає держави й території, які пройшли оцінку MONEYVAL, а також інші країни, порадити своїм фінансовим установам звернути особливу увагу до цієї країни і застосовувати посилені заходи з належної перевірки до операцій за участю осіб та фінансових установ із Боснії і Герцеговини або на її території з метою усунення ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму.

 [1] З грудня 2010 року застосовується злагоджене коло заходів, результатом чого у лютому 2014 року стала місія високого рівня згідно з кроком (iv) чинного на той час Регламенту, котра проводилася з метою посилити інтереси MONEYVAL щодо невідповідності Боснії і Герцеговини вимогам довідкових документів MONEYVAL.


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS